Ubytovanie

Penzión Podlesanka Overené

5.00 / 5

Penzión Podlesanka sa nachádza uprostred národného parku Vysoké Tatry a ponúka krásny výhľad na Lomnický a Slavkovský štít. K dispozícii je ubytovanie v izbách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Každá z priestranných izieb je vybavená vlastnou kúpeľňou so sprchou a WC. Spoločný obývací priestor s jedálenským stolom, TV s plochou obrazovkou, hrami a spoločnou kuchyňou je k dispozícii pre všetkých hostí.

Najbližšia reštaurácia v ktorej sa môžete občerstviť sa nachádza necelých 900 metrov od ubytovania. V areáli nájdete obchody, kaviareň a bezplatné parkovisko.

K dispozícii je pre hostí aj úschovňa lyží a balkón s posedením.

Referencie a poloha v google mapách

Referencie a poloha v google mapách

Referencie a poloha v google mapách

 • Igor

  Reply
  Rating: 5 / 5
  Klady

  Ideálny pomer kvality, polohy a ceny. Čisté a priestranné izby s vlastnou kúpeľňou aj balkónom s výhľadom na panorámu Tatier. K dispozícii vynikajúco zariadená kuchyňa aj s jedálňou. Možnosť varenia, potraviny na prízemí. Doporučujem.

  Zápory

  Všetko bolo v najlepšom poriadku.

 • Petr Karpaty

  Reply
  Rating: 5 / 5
  Klady

  Ideálny pomer ceny a kvality. Veľká a priestranná, čistá izba s balkónom a výhľadom na Vysoké Tatry. Čistá, moderná sprcha aj samostatná toaleta priamo v izbe. K dispozícii sme mali super zariadenú kuchyňu (ako doma) aj jedáleň, spoločenskú miestnosť. Na prízemí sú potraviny aj espresso. Na zastávku TEŽ POD LESOM je to ani nie 5 minút. Určite sa sem ešte vrátime.

  Zápory

  Všetko je tu ideálne.

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete zdarma publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...