Turistika

CEDER Wellness & SPA Overené

0 / 5
Celoročná prevádzka: 9€

Zažite dotyk relaxu a pokoja priamo v srdci Vysokých Tatier a ponorte sa do atmosféry horúcich sáun, či perličkových kúpeľov. U nás nájdete vytúžený oddych a relax sprevádzaný európskou eleganciou a nerušeným pokojom.

Fínska suchá Sauna

Prehrejte svoj organizmus v suchej saune  pri teplote  90- 105 oC. Priaznivý účinok sauny sa prejaví prekrvením pokožky, podkožia a svalov. Precvičia sa dôležité funkcie organizmu ako napr. schopnosť správnej reakcie ciev, kože, činnosti srdca, obličiek, nervovej sústavy atď. Sauna zlepšuje imunitný systém a celkovú regeneráciu. Táto sauna Vám zaručí spoľahlivý relaxačný účinok. Odporúčaná doba pobytu je opakovaných 15 minút.

Parná Sauna

Bylinkový parný kúpeľ s prísadou eukalyptovej esencie prináša jedinečný zážitok pre telo i dušu. Účinky parnej sauny na ľudský organizmus sú pozoruhodné. Horúca para patrí medzi spoľahlivých liečiteľov. Pôsobí preventívne proti oslabeniu organizmu a chorobám. Horúca para prečisťuje pokožku, podporuje jej elasticitu apomáha odstraňovať odpadové látky z tela. Organizmus sa zbaví  až 30 % nahromadených toxínov.
Výhodou parného kúpeľa, kde teplota dosahuje maximálne 55 oC pri 100 % vlhkosti, je jej nižšia záťaž na organizmus a preto si ju môžu dovoliť aj ľudia majúci zdravotné problémy, kôli ktorým nemôžu ísť do klasickej sauny. Odporúčaná doba pobytu je opakovaných 15 minút.

Infra Sauna

Dokonalý prostriedok na zachovanie prirodzenej krásy. Zabezpečí dobré prekrvenie, rast buniek, priebežne odstraňuje odumreté bunky. Je vhodná ako pre astmatikov, tak aj pre alergikov, pretože počas doby strávenej v nej, sa vdychuje chladný vzduch. V infra kabíne sa 20% tepla spotrebuje na zohriatie vzduchu a 80% sa priamo premení na telesné teplo!  Zaručuje hlbšie a účinnejšie prehriatie pri teplote 50oC, čím menej zaťažuje srdce. Odporúčaná doba je 30-40 minút.

Inside Jacuzzi

Doprajte si prijemnú masáž  vodnými tryskami, ktoré uvoľnia všetky svaly vo vašom tele a dokonale prekrvia celý organizmus pri teplote 37 °C. Uvoľnite sa a oddychujte pri jemných tónoch relaxačnej hudby.

Oddychová časť

Miesto, kde môžete nerušene relaxovať a zabudnúť na problémy všedných dní pri zvukoch relaxačnej hudby.

Ľadové vedro

Vedro plné ľadovej vody prichystané pre všetkých otužilcov, ktorí si potrebujú zmierniť horúčavu v tele. Pocítia pri tom silu, ktorá prejde ich telom a prekrví každú jeho časť. Teplota: 9 – 12 °C

Referencie a poloha v google mapách

  • Adresa Tatranská Lomnica 14691

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete zdarma publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...