Turistika

Dana a Tibor Hromádkovci Overené

0 / 5

Horský vodca UIAGM Tibor Hromádka (30.4.1965)

Venuje sa horolezectvu a skialpinizmu od roku 1983. Od roku 1990 pôsobí ako dobrovolný člen horskej služby v oblasti Slovenský raj. Podnikol viac ako 320 výstupov v rôznych pohoriach sveta a množstvo skialpinistických túr a extrémnych zjazdov. Pôsobil vo Vysokých Tatrách, Alpách, Dolomitoch, Rocky mountains, Yosemitoch, na Pamíre i v Himalájach. V rokoch 1996-2000 absolvoval kurz horských vodcov s medzinárodnou licenciou UIAGM (Medzinárodná asociácia horských vodcov), ktorá ho oprávňuje vykonávať toto povolanie vo všetkých horstvách sveta.

Od roku 2001 vykonáva vodcovskú činnosť na Slovensku, v Alpách, Kanade a Novom Zélande. Žije v Spišskej Novej Vsi spolu s manželkou Danou a deťmi Michaelou a Tomášom.

TatraClimb  je vodcovská agentúra založená Tiborom Hromádkom horským vodcom UIAGM. Zaoberáme sa sprevádzaním našich klientov v horách pri aktivitách v lete aj v zime. Ponúkame Vám služby certifikovaných horských vodcov s medzinárodnou licenciou UIAGM a horských sprievodcov. Bude nám potešením sprevádzať Vás na Vašich potulkách prírodou. Vaša spokojnosť je našim cieľom!

Viac na www.horskyvodca.com a www.tatraclimb.sk 

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete zdarma publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...