Turistika

Ranč Čajka Overené

0 / 5
12€

Ranč Čajka sa nachádza pri meste Kežmarok v dolinke obklopenej lesom. Jazda na koni je jedinečným zážitkom a ponuka ranču je prispôsobená pre všetkých.

Na ranči na teba čaká stádo rýchlych koní – samé exkluzívne kusy – aj Winetou Ti to potvrdí, keď sa mu konečne uráči vrátiť sa zo zberu malín.

Ranč ponúka kurzy pre začiatočníkov aj jazdy v prírode pre pokročilých. Vynikajúcim zážitkom na celý život bude určite aj jazda v noci za mesačného splnu.

Rodiny s deťmi určite ocenia možnosť zapojiť sa do chodu gazdovsta a chaty, starostlivosť o zvieratá, ich kŕmenie, čistenie koní, osedlanie koní, pomoc pri ustajnení koní, napájaní, vyhnojovaní, kosiť čerstvú trávu, jazda na traktore.

Ranč predstavuje aj jedinečnú vstupnú bránu do hôr Vysokých Tatier, ktoré sa odtiaľto nachádzajú len 14 km. Preto sa rozhodne vydať sa aj na poriadnu turistiku.

Počas leta sa tu organizujú aj pobytové a denné tábory, tematicky zamerané na jazdu na koni, starostlivosť o kone a iné aktivity na ranči.

Jazdenie na koni si je potrebné vopred telefonicky rezervovať.

Jazda na koni 12€/hod.

Referencie a poloha v google mapách

  • Adresa Ranč Čajka
    Zlatná
    060 01 Kežmarok

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete zdarma publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...