Ubytovanie

Apartmán Junák 34 Overené

0 / 5

Apartmán Junák 34 sa skladá z dvoch častí: Apartmán A a Apartmán B.

Apartmán A:
– 3-izbový apartmán
– spoločenská miestnosť s balkónom prepojená s priestrannou kuchyňou
– 2 spálne
– kúpeľňa
– samostatné WC
– celková kapacita apartmánu – 8 osôb

Apartmán B:
– 2-izbový apartmán
– jedna samostatná spálňa, jedna spálňa prepojená s kuchynským kútikom
– kúpeľňa s WC
– celková kapacita apartmánu – 6 osôb

Apartmán A a B je možné navzájom prepojiť.

Junák je  umiestnený v malom bytovom dome na poschodí v krásnom prostredí Vysokých Tatier v Hornom Smokovci v nadmorskej výške približne 1000m. Leží na hlavnej trase od Starého Smokovca na Tatranskú Lomnicu, 400m od autobusovej stanice Starý Smokovec. Apartmány sú kompletné vybavené a je možné zapožičanie posteľného prádla bez poplatku.

Po dohode je možné priniesť si domáceho miláčika. Apartmány sa nachádzajú v tichom prostredí. Sú vhodné pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich kľud a pokoj. Z bytu je prekrásny výhľad na panorámu Popradskej kotliny a vo vzdialenosti 50m od objektu sa nachádza zastávka Tatranskej elektrickej železnice.

V blízkosti je vynikajúca Talianska kaviareň s pizzeriou, Poľská krčma, predajňa so športovým oblečením, požičovňa bicyklov, kde kúpite aj lístky na električku. Neďaleko v Starom Smokovci (10-15min. chôdze) nájdete Tricklandiu, potraviny, čajovňu, bary, reštaurácie, cukráreň, rýchle občerstvenie, lekáreň, obchody so suvenírmi, športovým oblečením, delikatesami, AlzaBox, pozemnú lanovku na Hrebienok.

Apartmán A je s veľkým balkónom.

Cena za apartmán A je 70-100,- € za noc podľa počtu osôb. Cena za apartmán B je 30-50€ za noc podľa počtu osôb. Pri pobytoch dlhších ako 10 nocí alebo pri rezervácií oboch apartmánov naraz poskytujeme zľavu. Minimálna dĺžka pobytu-2 noci. Akceptujeme rekreačné poukazy. Parkovanie zdarma pred objektom.

Referencie a poloha v google mapách

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete zdarma publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...