Moderne zariadený, apartmán Loty sa nachádza v prekrásnom a tichom prostredí Tatranskej Lomnice.

Apartmán Loty sa nachádza na 3 poschodí bytového domu, v ktorom Vám ponúkame celoročné ubytovanie s kapacitou maximálne 5 osôb (s 2 lôžkami a 3 prístelkami).

Dovolenku si vychutnáte v priestrannej obývacej izbe s LED televízorom so satelitným príjmom , pohodlnou rozkladacou sedačkou a veľkým rozkladacím kreslom v ktorom si oddýchne milovník kníh. Z obývacej izby je vstup na terasu s posedením. Spálňa ponúka dvojlôžkovú manželskú posteľ a taktiež LED televízor so satelitným príjmom. V spálni sa dá na vyžiadanie umiestniť detská rozkladacia postieľka. Kuchyňa je vybavená chladničkou s mrazničkou, elektrickou varnou doskou, varnou kanvicou, elektrickou rúrou a mikrovlnou. Stôl je priestranný pre 5 osôb. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom a umývadlom. Toaleta je samostatná s umývadlom. V apartmáne je zabezpečené bezplatne Wifi pripojenie na internet .
Parkovanie možné pred domom.

Referencie a poloha v google mapách

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete zdarma publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...