Ubytovanie

Apartmán Mariana Overené

0 / 5
Celoročná prevádzka: 20€ / noc

Apartmán Mariana sa nachádza v  Novom Smokovci v areáli ubytovacieho zariadenia Família Smokovec. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, fitness centrum, bar, recepciu s nepretržitou prevádzkou, úschovňu batožiny a úschovňu lyží. Vo vstupnej hale je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a využívať môžete aj bezplatné parkovanie v garáži.

Tento apartmán má rozkladaciu pohovku, posedenie, TV, kompletne vybavenú kuchyňu s jedálenským stolom a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. K dispozícii je bezplatné káblové pripojenie na internet. Spálňa je vybavená manželskou posteľou, poschodovou posteľou a rozkladacou pohovkou.

Objednať si je možné aj stravovanie, pričom jedlá sa podávajú v susednom ubytovaní, do ktorého sa dostanete za iba 3 minúty chôdze.

Za príplatok je možné navštíviť aj relaxačné stredisko na mieste, ktoré je vybavené vírivkou, 3 saunami, ochladzovacím bazénom a relaxačnými vyhrievanými lôžkami.

Referencie a poloha v google mapách

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete zdarma publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...