Ubytovanie

Chata Marína Overené

0 / 5

KUCHYŇA – kompletne vybavená kuchynská linka so všetkým nevyhnutným zariadením (plynový spoták, rúra na pečenie, mikrovlnná rúra, umývací dres, teplá a studená voda, chladnička, kávovar, sada hrncov a náčinia, kompletná sada jedálenského riadu a príborov). Na požiadanie je možné dovybaviť hriankovačom, vaflovačom, sendvičovačom.
JEDÁLEŇ – otvorený priestranný jedálenský kút s veľkým jedálenským stolom pre 8 osôb je voľne prepojený s kuchynskou časťou a spoločenskou miestnosťou.
SPOLOČENSKÁ MIESTNOSŤ – otvorená rozsiahlá miestnosť s veľkým lavicovým sedením pre cca 10 osôb, veľké krbové sedenie so sedaciou súpravou pri vstavanom krbovom ohnisku. Miestnosť je vybavená farebným TV. Zo spoločenskej miestnosti je možné priamo výjsť na vonkajšiu terasu.
TERASA – Drevená terasa s osvetlením, s dvoma drevenými stolovými lavicami, prirodným ohniskom a pieskoviskom pre deti. Na požiadanie je možné terasu vybaviť 50l kotlom na guláš (parákový typ), čapovacím zariadením na pivo (pípa), liatinovým grilom, dreveným uhlím, polivovým drevom
SOC.ZARIADENIE – štandardné vybavená umývareň, WC, sprcha, teplá a studená voda

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete zdarma publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...