Ubytovanie

Chatky Lopušná dolina Overené

0 / 5

V nesiaci október 2017 bola daná do užívania nová chatka č.9, ktorá svojim komfortom poskutuje všetky štandardy kvalitného ubytovania. Pohodlne sa v nej vyspí 7 osôb, piati v dvoch izbách na poschodí a dvaja v obývacej časti na prízemí na rozkladacom gauči.

K dispozícií je malá kuchynka s jedálenským stolom, kúpelňa s WC a sprchovacím kútom, obývacia miestnosť s TV, wifi a balkónom.

V nesiaci júl 2018 bola daná do užívania nová chatka č.1, ktorá svojim komfortom poskutuje všetky štandardy kvalitného ubytovania. Pohodlne sa v nej vyspí 10 osôb, ôsmi v troch izbách a dvaja v obývacej časti na prízemí na rozkladacom gauči.

K dispozícií je malá kuchynka s jedálenským stolom, kúpelňa s WC a sprchovacím kútom, WC s umývadlom aj na poschodí,obývacia miestnosť s TV, wifi a balkónom. Na terase je stôl pre chvíle na čerstvom vzduchu, pri chate je vonkajšie sedenie s grilovacím ostrovom pre chvíle pohody.

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete zdarma publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...