Ubytovanie

Domček JaŠ Overené

0 / 5
Celoročná prevádzka: 15€ / noc

Domček JaŠ nájdete v okrajovej časti centra Vysokých Tatier – Starého Smokovca, skoro na samote. Je to výborný východiskový bod k poznávaniu Tatier, či už smerom na Štrbské Pleso alebo na Belianske Tatry. Zároveň je vhodný pre rodiny s malými deťmi alebo psíkmi, keďže má komplet ohradenú okrasnú záhradu. V záhrade je hojdačka, záhradné posedenia a ohnisko s grilom. K dispozícii sú tri parkovacie miesta na súkromnom pozemku.

V objekte sú dva apartmány, každý so samostatným vchodom. V apartmánoch je vždy jedna 3-posteľová a jedna 2-posteľová izba, plne vybavená kuchyňa, kúpeľňa a WC. Poskytujeme všetko potrebné na nerušený pobyt – postelné oblečenie, uteráky, fén, každá kuchyňa je vybavená mikrovlnkou, varnou kanvicou, kombinovaným sporákom, chladničkou s mrazničkou, kompletnou sadou jedálenskeho riadu, kuchynských potrieb, utierkami a základnými koreninami. K dispozícii je detská postieľka, minikútik a možnosť 1 prístelky.

Referencie a poloha v google mapách

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete zdarma publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...