Penzión Libuša sa nachádza v obci Nová Lesná.

Penzion Libuša ponúka celoročné ubytovanie vo Vysokých Tatrách v dvoj a trojlôžkových izbách, s možnosťou prístelky s celkovou kapacitou 25 lôžok, celkom 8 izieb s vlastným sociálnym vybavením.
Na prízemí je spoločenská miestnosť pre všetkých hostí, vybavená kuchynským kútom, dva jedálne stoly, posedenie pri krbe a TV (SAT), počítač s WiFi internetom. Z miestnosti je vstup na terasu, možnosť posedenia s grilovaním. Na prízemí je dvojizbový apartmán. Izby sú 3 lôžkové. Súčasťou je plne vybavená kuchyňa, kúpeľňa. Z kuchyne je vstup na terasu. Na poschodí je druhý apartmán, má tri izby s celkovou kapacitou 9 lôžok. Je vybavený kuchyňou, kúpeľňou, sprchou a samostatným WC, balkónom. Ďalšie 3 izby sú samostatné (2 až 4 lôžkové) s vlastným sociálnym vybavením a vlastným balkónom. V každej izbe je stôl so stoličkami s mikrovarnou kanvicou a hrnčekmi.

Referencie a poloha v google mapách

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete zdarma publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...