Ubytovanie

Penzión Nebeski Overené

0 / 5

Penzión Nebeski sa nachádza v tatranskej osade Podbanské.

Apartmán Zima
vám učaruje bohatou nádielkou doplnkov, ktoré naštartujú rozprávkovú fantáziu na dlhé zimné večery.
Zimné dni sú ako stvorené na šport. V tesnej blízkosti penziónu sa nachádza klzisko, lyžiarsky svah s troma vlekmi, dlhé doliny ideálne na bežecké lyžovanie, sánkovanie a okolité kopce sú vhodným terénom pre skialpinistov.

Apartmán Jar
vám rozihrá úsmev na tvári a paletou pestrých farieb vás definitívne vytrhne zo zimného spánku. V tomto ročnom období rafting na dravej riečke Belá sľubuje jedinečný zážitok. Zdraviu osožné sú nielen prvé prechádzky po prebúdzajúcej sa prírode, ale aj fínska a parná sauna, ktoré vyženú jarnú únavu zo všetkých kútov vášho tela.

Apartmán Leto
plný pastelových farieb a nežných nostalgických doplnkov si obľúbili najmä rodiny s deťmi, pre ktoré sú v penzióne pripravené postieľky, stoličky i hojdačka. Počas leta sa ponúkajú nenáročné prechádzky (aj s kočíkom) i niekoľkohodinové túry (požičiavame piknikový set) do okolitých dolín – Tichá, Kôprová, Račkova. Neďaleká priehrada Liptovská Mara zaručí rybárom bohaté úlovky a rieka Belá je jedna z najatraktívnejších lokalít na muškárenie.

Apartmán Tichá jeseň
Hnedé a zelené tóny doplnené akcentami farieb z pestrej palety jeseňou sfarbeného lístia vás naladia optimizmom a dávkou energie, ktorú využijete pri cykloturistike (požičiavame horské bicykle).
Po návrate sa uvoľníte v perličkovom kúpeli a vďaka kvalitnej masáži sa budete cítiť úžasne.

Apartmán Kôprová jeseň
vás presvedčí, že drevo a tkaninu, sklo a železo najlepšie skĺbi umenie.
Skorá jeseň v Podbanskom vás vyláka na dlhé prechádzky a štedro obdarí košíkmi plnými húb a iných lesných plodov. Teplo sálajúce z krbu a tóny hudby ponúkajú príjemný odpočinok v spoločenskej miestnosti penziónu Nebeski.

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete zdarma publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...