Ubytovanie

Privát Natali Overené

0 / 5

Privát Natali je situovaný v pokojnej podtatranskej obci Mengusovce, odkiaľ to máte blízko k mnohým atrakciám a zaujímavým miestam Vysokých Tatier.

Voľný čas môžete tráviť výletmi do tatranskej prírody alebo do neďalekých miest ako napr. Poprad a Vysoké Tatry. V Poprade sa zabavíte v AquaCity Poprad a v meste Vysoké Tatry zas v múzeu trickartu Tricklandia. Ozubnicovou železnicou z Tatranskej Štrby sa preveziete k Štrbskému plesu, odkiaľ podniknete túru k Vodopádu Skok alebo k Popradskému plesu. Ak patríte medzi milovníkov zimných športov, poteší Vás možnosť lyžovačky či snowboardingu v lyžiarskych strediskách Lopušná dolina – Skichem, Nová lopušná dolina – Skitatry, Snowpark Lučivná či Park Snow Štrbské Pleso.

Naše ubytovanie je Vám celoročne k dispozícii a ponúka Vám komfortný priestor pre osem hostí v troch izbách. K dispozícii je Vám:
– jedna 2-lôžková izba,
– dve 3-lôžkové izby.

Každá izba je zariadená televízorom so satelitným príjmom a samostatnými lôžkami, ktoré Vám podľa potreby pripravíme aj ako manželskú posteľ. Všetky izby disponujú vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V prípade záujmu Vám radi poskytneme aj detskú postieľku. Hosťom je k dispozícii spoločná kompletne zariadená kuchyňa s elektrickým sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom, chladničkou s mrazničkou a rádiom.

V areáli ubytovania si môžete v pokoji posedieť na záhradnom sedení, grilovať, opekať alebo variť pravý kotlíkový guláš. V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť aj jazdu na koni. Pozemok je oplotený a Vy si tak Vaše autá bezpečne zaparkujete priamo pri ubytovaní. Veríme, že sa v Guesthouse Natali budete cítiť príjemne. 

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete zdarma publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...