Ubytovanie

Vila Kalinčiak Overené

0 / 5

Vila Kalinčiak sídli v budove s pôvodným exteriérom, ktorá je národným kultúrnym dedičstvom. Nachádza sa v Dolnom Smokovci, v Tatranskom národnom parku. Ponúka vám izby so súkromnou kúpeľňou, terasu, záhradu s grilom, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a možnosť parkovania na súkromnom parkovisku zdarma.

Všetky izby Vily Kalinčiak sú vhodné pre alergikov. Návštevníci sa z nich môžu pokochať výhľadom na hory. K dispozícii je návštevníkom satelitná TV s plochou obrazovkou, antialergické matrace, rozkladacia pohovka a súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Jedlá sa podávajú v zimnej záhrade s panoramatickým výhľadom na hory a priestorom na posedenie s krbom. Najbližšia reštaurácia je vzdialená 900 metrov. Do obchodu s potravinami je možné dostať sa pešo za 10 minút.

Ubytovacie zariadenie poskytuje úschovňu lyží, úschovňu batožiny, službu predaja vstupeniek a službu organizácie výletov. Majiteľ vám zabezpečí turistiku so sprievodcom a cyklistické výlety. Za príplatok môžete využívať službu žehlenia, práčovne, službu kyvadlovej dopravy, sezónnu požičovňu bicyklov a lyžiarsku školu.

Referencie a poloha v google mapách

Referencie a poloha v google mapách

Referencie a poloha v google mapách

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte nápad ? Chcete zdarma publikovať na stránke ? Privítame fotografie, typy na podujatia, turistiku, ubytovanie, stravovanie, nakupovanie atď ...